من و من
یه وبلاگ همدم من... 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

سلام سلام.

این چند روز که نبودم درگیر عروسی خواهرم بودم.خداروشکر به خیر گذشت و خیلی خوش گذشت.

آتلیه هم رفتم و چند تا عکس گرفتم هم شب حنابندون هم عروسی.

ما پنج شنبه ها مدرسه کلاس ادبیات و ریاضی کنکور واسمون گذاشتن چون حنابندون و عروسی چارشنبه پنج شنبه بود نتونستم برم کلاس.امروز تو واتساپ از فایزه پرسیدم من  پنج شنبه نبودم اقای....... معلم ادبیات چیزی نگفت گفت اقای .... گفته به من بگن اگه جلسه دیگه نیومدم کلاس دیگه هیچوقت نیام.خخخخخ.نمیدونم فایزه داشت شوخی میکرد یا نه اما جالبه آخه تو کلاس فقط منم که به سوالا خوب جواب میدم و داوطلب هستم  و حالا اگر اقای.....اینطوری عصبانی شده به این دلیل بوده.هههههه جالبه و حس خوبیه که تو کلاس از همه فعال ترم و نبودم باعث عصبانیت اقای .... شده.

داشتم از عروسی میگفتم.متاسفانه اصلا تو این چند روز اون حس و شوق و ذوقی که قبلا داشتم رو نداشتم نمیدونم چرا.ابجی سومیم هم رفت خونه بخت و از نظری من ماندم تنهای تنهاااااااا.

دیروز مکالمه رایگان ایرانسلی گیرم اومد زنگیدم به مایده و اون بی دلیل کلی خندید حس کردم داره به من میخنده .وسط حرفامون خواهرم کارم داشت به مایده گفتم بعدا میزنگم اما دیگه نزنگیدم.نمیدونم چرا دیگه نه از نازنین خوشم میاد نه از مایده و نه از زهرا.باید به فکر دوست جدید باشم.وااااای این چن روز کلی از درس خوندن عقب افتادم و باید حسابی واس کنکور بخونم.

در آخر دلم میخواد یه فحش حسابی به نت  بدم.خخخخخخ

[ شنبه 17 مرداد 1394 ] [ 14:37 ] [ یه بانو ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 2673