من و من
یه وبلاگ همدم من... 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

سلام.

این روزا خیلی ها مشغول ثبت نام کردن واسه کنکورن.من هم فقط کدش رو گرفتم.یه سری اطلاعات میخواد که باید از دفتر مدرسمون بگیرم.

دفترمدرسه فقط به کسایی اطلاعات میده که بالای۲۰۰شهریه داده باشن.من فقط۱۰۰تومن دادم.اینم با کلی التماس.دیروز به مامانم گفتم ۵۰تومن بده گفت باشه برای چی گفتم شهریه گفت نمیخواد.من باخانم بوووق صحبت کردم که نمیتونیم و اینا.

من از این که دیگران بهمون به چشم فقیر نگاه کنن بدم میاد.هرررررچی با مامانم التماس کردم گفت نه من باخانم بوووق صحبت کردم و اینا.قبل از اینکه به مامانم بگم برای مدرسه میخوام میخواس پولو بهم بده.اما اسم شهریه که اومد قبول نکرد.

نمیدونم چرا مامانم اصلا حاضر نیس برای علم و تحصیل پول بده.حالا اگه گفته بودم پولو برای مانتو میخوام بهم میداد.

ن. خواهرم هم برام تعریف کرد مدرسه نمونه که بوده مامان شهریه اش رو که چن هزار تومن بوده میده و برای س. داداشم با پول النگوهاش دوچرخه میخره.هروقت خواهرم اعتراض میکرده میگفتن ما پول مدرستو دادیم.اما برای دوچرخه داداشم به راحتی و بدون منت پول دادن.

مثلا برای ازمون سنجش که ازشون پول گرفتم یه جوری مامامم رفتار میکنه که واقعا اذیت میشم که چرا ازش پول گرفتم.

وااااااییی نمیدونم چیکار کنم.اه.دوس ندارم به خانم بووووق بگم پول نداریم.خدایا.

راستی از الان باید به فکر شهریه دانشگامم باشم.امیدوارم دانشگاهی که میخوام برم پول خوابگاشو اینا زیاد نباشه.برای پول دانشگاهم باید حتی الامکان از پول خودم استفاده کنم.اگر تهران قبول شدم که چه بهتر.بعدازیکی دوترم به یکی از شوهر خواهرام میگم یه کار نیمه وقت برام جور کنه.تا بتونم خرج تحصیلمو دربیارم و به مامان و بابا فشار نیارم.هعععععییییی روزگار.

راستی یکی بیاد منو دعوا کنه که چرا مثل ادم درس نمیخونم.از احوالاتم خسته شدم

[ جمعه 23 بهمن 1394 ] [ 10:48 ] [ یه بانو ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 2673